Artykułów w bazie: 8
Ubezpieczenia mieszkania i domu
Mieszkanie lub dom są zazwyczaj najważniejszym i najcenniejszym dorobkiem życia. Jest to azyl, w którym odpoczywamy po pracy, miejsce gdzie znajdują się najważniejsze i najdroższe nam rzeczy. Niespodziewane zdarzenie np. pożar m... »
Wednesday, 23 April 2008, 17:49
System zdrowotny w USA - ani rynkowy, ani państwowy
System ubezpieczeń zdrowotnych w USA jest skomplikowany, chociaż w przeciwieństwie do państw europejskich jeszcze nie do końca zdominowany przez rząd. Tamtejszy rynek usług medycznych jest największy na świecie. Szacuje się, że je... »
Wednesday, 23 April 2008, 17:39
Wielka wojna o ubezpieczenia zdrowotne w usa
USA znowu dyskutuje się o reformie systemu ubezpieczeń zdrowotnych. Szykujący się do wyściku o fotel prezydencki Demokraci obiecują opiekę medyczną dla każdego. Urzędujący George W. Bush próbuje odpowiedzieć karkołomną oper... »
Wednesday, 23 April 2008, 17:36
Ryzyko na codzień
Ryzyko jest nierozerwalnym elementem życia. Każdego dnia możesz na przykład ulec wypadkowi, spowodować kolizję drogową lub nieumyślnie zalać mieszkanie twojego sąsiada. Nawet gdy będziesz bardzo starał się być przezornym i ostrożn... »
Wednesday, 23 April 2008, 17:35
Kilka słów o ubezpieczeniach na życie
Polisa ubezpieczeniowa na życie to umowa, która w przypadku twojej śmierci gwarantuje wypłatę określonej kwoty wskazanym w umowie osobom (beneficjentom, uposażonym). Ze swej natury ubezpieczenie to stanowi przede wszystkim zabezpi... »
Wednesday, 23 April 2008, 17:31
Twoja emerytura bez tajemnic
Czy masz emeryturę w polsce? Czy myślisz o wykupieniu planu emerytalnego w usa? Oblicz swoja emeryturę w polsce, a jeśli jest ona niewystarczająca możesz wykupić dodatkowy plan emerytalny w ARGUS FINANCIAL SERVICES LTD. tel.773-77... »
Wednesday, 23 April 2008, 17:26
Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniach wyruszając w podróż
Zgubna niewiedza Przed przystąpieniem do ubezpieczenia najważniejsze jest uważne zapoznanie się z wyłączeniami odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego. Wszystkie przypadki i okoliczności, w których zakład ubezpieczeń ni... »
Wednesday, 23 April 2008, 17:06
Term Insurance - Ubezpieczenia terminowe
Ubezpieczenia terminowe są w Stanach Zjednoczonych najpopularniejszą formą ubezpieczeń na życie. Są to polisy zawiązywane na z góry określony okres czasu, najczęściej 10, 20 lub 30 lat. Ich niewątpliwą zaletą jest niezwykle niski ... »
Tuesday, 22 April 2008, 16:09
Wybierz ubezpiecznie, które potrzebujesz:
Ubezpieczenia samochodowe
Ubezpieczenia biznesu i gospodarcze
Ubezpieczenia na dom
Ubezpieczenia zdrowotne

Jesteśmy liderem w sprzedaży ubezpieczeń dla Polonii w USA. Argus Financial Services to zaufanie budowane latami doswiadczeń. Przyłącz się do grupy dwóch tysięcy zadowolonych klientów naszej firmy. Do wyboru mamy dla Ciebie najtańsze pakiety ubezpieczeniowe. Już dziś zadzwoń lub zamów rozmowe!
Ubezpieczenie na życie Ubezpieczenia specjalne Ubezpieczenie transakcji Ubezpieczenia Turystyczne Ubezpieczenia ciężarówek
UBEZPIECZENIA :: Samochodowe | Zdrowotne | Na nieruchomości | Biznesowe | Dla Podróżnych | Kontraktorskie
MENU GŁÓWNE :: Start | Ubezpieczenia | Pomoc | Częste Pytania | Kontakt | Polityka Prywatności

Copyrights by Argus Financial Services. All Rights Reserved. Designed by Sezam