Ubezpieczenia Samochodowe

Niezależnie czy szukasz znanej i renomowaniej firmy ubezpieczeniowej, czy jest to twoje pierwsze ubezpieczenie, albo masz na koncie wypadek lub kilka mandatów, jesteśmy tu aby ci pomóc. Wiele lat doświadczenia i kontrakty z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi w USA, dają nam przewagę nad konkurencją, a naszym klientom lepiej dobrane ubezpieczenia i niższe ceny.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest w Illinois obowiązkowe. Jeśli zostaniesz zatrzymany przez policję będziesz miał poważne problemy prawne i finansowe. Zadzwoń, nasze stawki są najniższe w Chicago, a porady w Argus Financial Services Ltd. są zawsze za darmo.

FORMULARZ ON-LINE >


Ubezpieczenie Nieruchomości
Dom jest często największą inwestycją naszego życia. Aby odpowiednio zabezpieczyć naszą nieruchomość prosimy o kontakt ze specjalistami z Argus Financial Services Ltd. Ubezpieczenia domów, budynków apartamentowych i domków wypoczynkowych są ważną częścią naszego biznesu. Skontaktuj sie z nami już dzisiaj.
FORMULARZ ON-LINE >

Ubezpieczenie Zdrowotne
Opieka zdrowotna w USA jest niezwykle droga, a system ubezpieczeń społecznych nie istnieje. Dlatego każdy z nas powinien sam zatroszczyć się o ubezpieczenie na zdrowie. W Argus Financial Services Ltd. posiadamy plany ubezpieczeniowe już od 25 dolarów na miesiąc.

Skontaktuj się z nami, a pokażemy ci drogę jak za niewielkie nawet pieniądze możesz spać bezpiecznie.
FORMULARZ ON-LINE >

Ubezpieczenie Na Życie
Zabezpieczenie naszych najbliższych jest celem ubezpieczenia na życie. Gdy Ciebie zabraknie Twoja rodzina bedzie w stanie kontynuować już rozpoczete plany i zpewnia sobie godny poziom życia.

Ubezpieczenie na życie może również być podwaliną Twojego planu emerytalnego. Zadzwoń do Argus Financial Services Ltd. po dodatkowe szczegóły.
FORMULARZ ON-LINE >

Ubezpieczenie Biznesowe
Każdy biznes stawiający pierwsze kroki w realiach ekonomicznych i ten, który już twardo stoi nogami na ziemi potrzebuje całej gamy ubezpieczeń. Indywidualne podejście do klienta, jego biznesu i potrzeb w danym momencie rozwoju, uczyniły z firmy Argus Financial Services Ltd. lidera na rynku ubezpieczeń biznesowych.

Oferujemy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia chroniące pracowników przed wypadkami w pracy i ubezpieczenia zdrowotne dla całej załogi. Pomożemy ubezpieczyć nieruchomość , biuro czy fabrykę, samochody, ciężarówki, a także narzędzia i ekwipunek zakładu.

Niezależnie jaki biznes chcecie otworzyć, lub już prowadzicie, fachowcy z Argus Financial Services Ltd. zawsze znajdą dla was optymalne rozwiązanie, aby wasz biznes był bezpieczny, a portfel nie był pusty.

Jeśli chcecie państwo otrzymać cenę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (liability insurance) prosimy wypełnić niżej zamieszczoną aplikację lub zadzwonić do nas 1-773-788 0088.
FORMULARZ ON-LINE >

Wybierz ubezpiecznie, które potrzebujesz:
samochod
biznes
dom
zdrowie
Tadeusz Nowotarski, Bensenville: $145.00 oszczędności rocznie | Anna Michalska, Chicago: $123.00 oszczędności rocznie | Julia Ścibor, Chicago: $90.00 oszczędności rocznie | Mariusz Michał, Mount Prospect: $164.00 oszczędności rocznie | Andrzej Witkowski, Chicago: $115.00 oszczędności rocznie...

Jesteśmy liderem w sprzedaży ubezpieczeń dla Polonii w USA. Argus Financial Services to zaufanie budowane latami doswiadczeń. Przyłącz się do grupy dwóch tysięcy zadowolonych klientów naszej firmy. Do wyboru mamy dla Ciebie najtańsze pakiety ubezpieczeniowe. Już dziś zadzwoń lub zamów rozmowe!
Ubezpieczenie na życie Ubezpieczenia specjalne Ubezpieczenie transakcji Ubezpieczenia Turystyczne Ubezpieczenia ciężarówek
UBEZPIECZENIA :: Samochodowe | Zdrowotne | Na nieruchomości | Biznesowe | Dla Podróżnych | Kontraktorskie
MENU GŁÓWNE :: Start | Ubezpieczenia | Pomoc | Częste Pytania | Kontakt | Polecamy | Polityka Prywatności

Copyrights by Argus Financial Services. All Rights Reserved. Designed by Sezam